Blog > Komentarze do wpisu
Dyplomy MSKPU

14 marca 2013 obejrzałam pokaz dyplomowy Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru, gdzie byłam wykładowcą. Pokaz odbył się w Studio Domaniewska w Warszawie. Na pokazie zaprezentowane zostało piętnaście wybranych najlepszych kolekcji tegorocznych dyplomantów.

Najwięcej wyróżnień zdobyła moja była studentka, Aleksandra Sulżyńska za kolekcje inspirowaną Rewolucją Francuską. Aleksandra w nagrodę odbędzie staż w firmie Levi's. Wyróżniona została miedzy innymi przez: Designeria Trendy Show, Levi's, KMAG, Fashion Magazine, Moda Forum i Fashionweare.

Brawa za odważną interpretacje historii.

Fot A.M. Mazur: Aleksandra Sulżyńska odbierająca nagrodę od Michała Zaczyńskiego z Fashion Magazine.


Fot. A.M.Mazur: Kolekcja Dominiki Cybulskiej.

Dominika Cybulska, kolekcja "Salle Delort de Gléon" inspirowana Marokiem oraz architekturą mauretańsko-islamską, została zauważona i wyróżniona przez Lamode.info.

 

Fot: A.M.Mazur: Pokaz Natalii Jezierskiej.

Parateatralny pokaz Natalii Jezierskiej zakończony alarmem docenił Janusz Noniewicz z KMAG.

Fot A.M.Mazur: Pokaz kolekcji Moniki Kubatek został wyróżniony przez Gabrielę Michalczuk i Akademię Makijażu Mokotowska.

Monika Kubatek odbędzie staż w Atelier Paprocki i Brzozowski. Będzie miała także okazje zaprezentować swoja kolekcję przed pokazem słynnych projektantów. Gratuluję mojej studentce i czekam na kolejne sukcesy.

 

Fot: A.M.Mazur: Joanna Klimas wyróżniła kolekcję Marty Adamiec, która odbędzie staż w Atelier Joanna Klimas.


Fot. A.M.Mazur: Wśród gości pokazu obecny był młody projektant Karol Kurpiewski.

Karol Kurpiewski absolwent MSKPU, obecnie student Katedry Mody ASP w Warszawie. Doceniony za swą dyplomową kolekcje przez Joannę Klimas w roku 2012. Jego kolekcję docenił sam Paco Rabanne podczas European Fashion Event 2012.

 

Fotografie: Agnieszka Monika Mazur

czwartek, 21 marca 2013, aguda1979
Tagi: fashion

Polecane wpisy